Usluge i cijene

Cjelokupan iznos usluge osposobljavanja ili dio usluge možete uplatiti na blagajni autoškole u dogovorenim ratama ili uplatnicom u financijskoj instituciji. Cijena dopunskog sata obuke istovjetna je  cijeni sata osnovnog programa obuke.

POPUST   ZA SVE KATEGORIJE U IZNOSU OD   5% ZA GOTOVINSKA PLAĆANJA PRI UPISU

Načini plaćanja usluge:

– plaćanje gotovinom (jednokratna uplata ili na  više rata prema dogovoru)

– plaćanje kreditnim karticama ( MasterCard, Diners ili Visa)

– plaćanje Maestro ZABA i PBZ karticom obročno, virmanske uplate

– uplatama financijskih kuća(banka, pošta, i druge) uplatnicom autoškole

-obročno na više rata karticom

Osposobljavanje (nastava PPSP i sati UV s PPP)

Kategorija Kartično Jednokratno
B  (30 PPSP + 35 UV)…………………………….. 5.455,00  kn
B ima A  (4 PPSP + 30 UV) 4.402,50 kn

B (30PPSP +35 UMV) = 724,00 EUR

B imama A( 4 h PPSP +30 h UMV ) = 557,17 EUR

Gotovinsko plaćanje s 5 % popusta !!! Za osobe s vozačkom dozvolom za obnovu znanja odobravamo poseban popust vezan uz način plaćanja i broj nastavni sati DO 10%. U sve gore navedene cijene uračunato je 25% PDV-a PPSP- prometni propisi UV- upravljanje vozilom