Usluge i cijene

Cjelokupan iznos usluge osposobljavanja ili dio usluge možete uplatiti na blagajni autoškole u dogovorenim ratama ili uplatnicom u financijskoj instituciji. Cijena dopunskog sata obuke istovjetna je  cijeni sata osnovnog programa obuke.

POPUST   ZA SVE KATEGORIJE U IZNOSU OD   5% ZA GOTOVINSKA PLAĆANJA PRI UPISU

Načini plaćanja usluge:

– plaćanje gotovinom (jednokratna uplata ili na  više rata prema dogovoru)

– plaćanje kreditnim karticama ( MasterCard, Diners ili Visa)

– plaćanje Maestro ZABA i PBZ karticom obročno, virmanske uplate

– uplatama financijskih kuća(banka, pošta, i druge) uplatnicom autoškole

-obročno na više rata karticom

X

Gotovinsko plaćanje s 5 % popusta !!! Za osobe s vozačkom dozvolom za obnovu znanja odobravamo poseban popust vezan uz način plaćanja i broj nastavni sati DO 10%. U sve gore navedene cijene uračunato je 25% PDV-a PPSP- prometni propisi